Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Otevření nové prodejny Lidl se blíží

Tomáš Urban

Pomalu končí práce na nové a luxusní dvoupatrové prodejně Lidl, ta má být hotová a otevřená v polovině listopadu.

Foto: Dokončují se práce na nové prodejně Lidl

Nová budova prodejny se bude od ostatních prodejen lišit již na první pohled moderním architektonickým pojetím, nově uspořádaným vstupním zádveřím, vzdušným, velkoryse pojatým prostorem prodejny s dostatkem denního světla, který umocní menší množství barev v interiéru či použité osvětlení. Novinkou budou například širší uličky, větší úsek čerstvých potravin, komfortnější odkládací prostor u pokladen nebo toalety pro zákazníky s přebalovacím pultem. Sortiment zůstane i v nové prodejně stejný, větší prodejní plocha však umožní širší uličky a lepší prezentaci zboží. 

Na pohodlí zákazníků je myšleno i na parkovišti. Všechna parkovací místa budou proto nově rozšířena ze stávajících 2,50 na 2,70 metru.  

Velmi důležitým aspektem nové budovy je její šetrnost k životnímu prostředí. Budova bude využívat energeticky úsporné a zároveň příjemné LED osvětlení. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně izolační vlastnosti budovy a především použití ekologických  chladicích technologií. Využíváno bude rovněž odpadní teplo z vybraných technologií, čímž se sníží celková energetická náročnost prodejny.

"Novou prodejnu plánujeme otevřít v souladu s původním harmonogramem v polovině listopadu. Bližší informace k otevření i akcím pro zákazníky sdělíme přibližně za dva týdny, až bude ze strany stavby potvrzen finální termín otevření. Již nyní však můžeme prozradit, že v souvislosti s otevřením prodejny se zákazníci mohou těšit na zajímavé akce, jež budou určené pouze pro Most. První den otevření nové prodejny také spojíme s finanční podporou mateřské školy v Růžové ulici, kterou jsme zvolili na  základě doporučení školského odboru města Most. Této mateřské škole věnujeme z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v den otevření prodejny částku 50 Kč na nákup herních prvků na zahradu." popisuje mluvčí Zuzana Holá.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky