Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOKEJBAL: Most body Letohradu nenechal

Tomáš Urban

Mostečtí hokejbalisté doma přehráli Letohrad, rozhodla třetí třetina.

Foto: Tomáš Urban

Letohrad nezačal vůbec špatně, dokázal držet míček a také se i prosadit. Diváci si ale museli na další branku počkat až do poslední třetiny, kde se také zápas rozhodl. První se prosadil SLAVOMÍR ŠVANCAR, který ze trestného střílení, srovnal stav utkání. Dvě minuty po něm zvýšil na 2:1 LUKÁŠ ZIKA. Minutu na to dokázal rozhodnout zápas SLAVOMÍR ŠVANCAR. Most tak zaslouženě bere tři důležité body, naopak Letohrad si z Mostu odváží pouze prohru. Jediný kdo se za Letohrad prosadil byl JOSEF HEJTMÁNEK.

"Zápas pro nás začal nejspíš až ve třetí třetině, když jsme se tak nějak probudili. Jinak až na pár světlých okamžiků to z naší strany bylo za první dvě třetiny utrpení a bída. Díky bohu Pavel Brém měl opět formu a podržel nás" popisuje po zápase mostecký Pavel Krajíček.

Mostečtí ale stále hájí poslední místo v tabulce.

HBC KOVODEMONT MOST - SK HOKEJBAL LETOHRAD (3:1)

Branky a nahrávky: 36. Švancar (TS), 38. Zika (Chyba), 39. Švancar (Dobrý) – 15. Hejtmánek (Lajčiak)

 HBC Kovodemont Most: Brém – Zika, Valenta, Koudelka, Chyba, Kopýtko, Popluhar – Chytrý, Bruštík, Procházka – Dobrý, Švancar, Richter – Singr, Krajíček, Gremlica – Drenčko

SK Hokejbal Letohrad: Šimara – Teplý, Vychytil, Věchet, Hejtmánek, Böhm, Anýž – Běloušek, Halbrštát, Lajčiak – Protzner, Lux, Hejtmánek – Košťál, Cvejn. Diváci:26.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky