Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

OBRAZEM: Začala příprava na vánoční svátky

Tomáš Urban

Město již začalo s přípravou na vánoční svátky, které začnou koncem listopadu.

Foto: Tomáš Urban

Dnes začala specializovaná firma montovat na magistrát a na 1. náměstí vánoční ozdoby. Již v minulých dnech ozdobila lampy v ulicích třídy budovatelů. Postupně ozdoby namontuje po celém městě, ale na jejich rozsvícení si obyvatelé budou muset počkat až na první adventní neděli, tedy 27. listopadu. Kdy se na 1. náměstí rozsvítí vánoční strom, ve stejný den začnou i vánoční trhy, které potrvají do 22. prosince. Menší strom, který se vždy rozsvěcoval u sportovní haly, se letos rozsvěcovat nebude.

Vánoční trhy 2016:

Probíhat budou denně od 12:00 do 20:00 hodin. Každou sobotu a adventní neděli, se návštěvníci mohou těšit na pěvecká a taneční vystoupení, pestrý doprovodný program - vánoční dílny, staročeský kolotoč, historická řemesla, flašinetáře, ohrádku se zvířaty, slaměný betlém, Ježíškovu poštu apod. Součástí programu jsou také 4. farmářské trhy, předání světla sv. Barbory, Krampus show – Čerti ze severu, adventní koncert a mnoho dalšího.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky