Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

DRAMA AŽ DO KONCE: Litvínov doma těsně přehrál Boleslav

Tomáš Urban

Litvínovští hokejisté doma přehráli v dalším domácím zápase Mladou Boleslav.

Foto: Tomáš Urban

Litvínov - Hokejisté extraligového Litvínova doma přeháli Mladou Boleslav. Největší podíl měl na výhře Daniel Sørvik, který dal branku a na jednu nahrál. Po velmi napínavém utkání tak tři body zůstávají doma. V pátek čeká hokejisty Litvínova výjezd do Hradce, poté se v neděli střetnou s druhou Kometou Brno.

"Dnes jsme navázali na sérii doma, myslím si že je perfektní když vyhráváme doma pro lidi, ty si to užívají, tak myslím že výborné, za tři body jsem rád." popisuje po zápase domácí brankař Jaroslav Hübl.

"Po pauze jsme měli velkou chuť, zápas byl hodně nahoru dolu, ale dokázali jsme to co nám dnes nejvíce jde a to vyhrát těsně, ale dokázali jsme znovu vyhrát. Jsem moc rád že to tam dnes padlo, já jsem totiž šel naled ihned po šití (smích), tak jsem moc rád že to tam padlo." popisuje po zápase střelec rozhodující branky Martin Hanzl.

HC VERVA LITVÍNOV - BK MLADÁ BOLESLAV (3:2) 

Branky a nahrávky: 16. Gerhát (M. Hořava), 39. Sörvik (M. Hanzl, J. Černý), 56. M. Hanzl (Sörvik, T. Pavelka) – 22. Orsava, 26. Žejdl (Pabiška)

HC VERVA Litvínov: J. Hübl – Gula, Kubát, T. Pavelka, Sörvik, F. Pavlík, Z. Sklenička, Březák – Stříbrný, V. Hübl, Lukeš – M. Hanzl, R. Hanzl, J. Černý – M. Hořava, Gerhát, Trávníček (C) – Jurčík, Válek, J. Doležal.

BK Mladá Boleslav: Lukáš – Trončinský, Kučný, Stříteský (C), T. Voráček, Hanzlík, Kurka, Štich – Látal, Vampola, Klepiš – Hyka, Urban, Lenc – Orsava, Žejdl, Jonák – Jiránek, Pabiška. Diváci: 4125.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky