Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

VIDEO: V Mostě se otevřela nová prodejna Lidl

Tomáš Urban

Dnes dopoledne se slavnostně otevřela nová prodejna Lidl, v prodejně i před ní je mnoho lidí co chtějí nakoupit.

Po necelém půl roce se konečně otevřela nová a luxusní prodejna společnosti Lidl, kterou vzali návštěvníci útokem. "Čekám tu už pětačtyřicet minut, lidí je tu opravdu hodně, ale dalo se s tím počítat. Prodejna je pěkná" popisuje Jana Paterová, která je jedna z čekajících zákaznic. 

První zákazníci měli možnost nakoupit již v sedm hodin, kdy se prodejna otevřela pro veřejnost. Slavnostní přestřižení pásky, kterého se za město Most zúčastnili náměstci primátora se konalo až v deset hodin. Vystoupili děti s mateřské školy v Růžové ulici, atrakce a občerstvení budou před prodejnou do večera. 

Dnešní den spojíme s finanční podporou mateřské školy v Růžové ulici, kterou jsme zvolili na základě doporučení školského odboru města Most. Této mateřské škole věnujeme z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v den otevření prodejny částku 50 Kč na nákup herních prvků na zahradu." popisuje mluvčí Zuzana Holá. 
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky