Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ S VLAŠTOVKOU: Zkus štěstí a vyhraj hodnotné ceny

Tomáš Urban

Vlaštovka si společně s firmou Úklid Pohoda, obchodním domem Central, Autodromem, Escape Most a klubem HC Verva Litvínov připravila pro své čtenáře vánoční soutěž o hodnotné ceny. Vyhrát může každý.

Foto: Mostecká Vlaštovka - Soutěž o hodnotné ceny

Soutěž bude probíhat od odhalení nového desingu webu (událost odhalení naleznete zde), tedy přesně na štědrý den. Odhalení proběhne ve 12. hodin, dne 24.12.2016. Každý účastník musí být hodně pozorný, jelikož náhodně rozmístíme poukázky do článků, účastník musí prohlížet články Mostecké Vlaštovky a když narazí na poukázku (bude na místě reklamního baneru), tak si obrazovku zdokumentuje (screenshot) a pošle do zpráv na facebook Mostecké Vlaštovky. Kdo bude dříve vyhrává tak svoji cenu.

"Naší soutěže se může zúčastnit kdokoli, snažíme dávat čtenářům šance něco vyhrávat, v této soutěži má šanci každý!" popisuje majitel Petr Fišer. "Kdo bude rychlejší a najde si chvilku na prohlédnutí pár článků, tak od vlaštovky dostane tento dárek, který si sám nájde" doplňuje ho šéfredaktor Tomáš Urban.

NA SOUTĚŽI SE PODÍLÍ:

Úklid Pohoda - Firma dala do soutěže tisíc korun.

Central Most - Obchodní dům Central Most pro vás daroval do soutěže 4x poukázku v hodnotě 200 Kč.

Autodrom Most - Společnost dala do soutěže voucher, který kromě páru kvalitních ponožek obsahuje i vstupenku na závody Czech Truck Prix 2017.

Escape Most - Tato firma pro vás dala do soutěže jednu poukázku v hodnotě 1000 Kč do únikové místnosti EGYPT.

HC Verva Litvínov - Klub věnoval dvě vstupenky na jakýkoli domácí zápas.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky