HOKEJ: Most nedokázal přehrát Jihlavu. Kadaň tak v tabulce odskočila o další tři body

Tomáš Urban

Mostečtí hokejisté se dál trápí. Dnes prohráli s Jihlavou.

Hokejisté Mostu nezažívají vítěznou sezónu, jejich pozice tomu ukazuje. Dnes se mostečtí střetli s Jihlavou, již po první třetině však prohrávali 0:2, skóre se snažili změnit, to se jim povedlo, když snížili na 1:2, ale v posledních minutách zápasu došlo k odvolání domácího brankaře. Po chybě obránce na modré se tak jihlavští radovali před koncem zápasu ještě z jedné branky.

HC MOST - HC DUKLA JIHLAVA (1:3)

Branky a nahrávky: 47. Válek (Gerhát) – 9. Jergl (Důras), 19. Protasenja (Březina, F. Seman), 60. Skořepa (Jergl, Důras)

HC Most: Pinc – K. Černý, Charousek, Drábek, Strejček, Hora, Šefl, Rulík – Kubinčák, Divíšek, Gerhát – Rod, Havlíček, R. Veselý – Smolka, J. Šimeček, Válek – Mical, Trübenekr.

HC Dukla Jihlava: M. Svoboda – Kaláb, Kajínek, Bilčík, Dundáček, Šidlík, Szathmáry, Do