Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

VIDEO: Krampus show přilákala do Mostu tisíce lidí

Tomáš Urban

Pekelné bytosti řádili na náměstí v Mostě, poté přišlo na focení v obchodním domě Central Most.

Strach, pláč i radost, to panovalo v sobotu na 1. náměstí v Mostě, kde kolem 17. hodiny začali čerti řádit mezi davem lidí. Poté následovalo focení v nejbližším obchodním domě Central Most.

 "Moc mě mrzí ty kritické příspěvky na špatnou organizaci. Je třeba na to koukat s otevřenýma očima, byli lidi co přišli dřív a viděli a ti co neviděli. Někdo fotku měl někdo ne, věřte že to děláme už pár let a není v silách žádného Krampusáka udělat 5000 fotek a stejně není v silách žádného organizátora uspokojit všechny diváky. Za mě obě akce super, kontakt z lidmi i prostředí, moc jsme si to užili a organizátorům moc děkujeme. Uvědomte si prosím že za každou takovou akcí je spousta práce, ta akce se sama neudělá a při každé akci se získávají nové zkušenosti. Tak že ještě jednou za nás supr a moc se nám u vás líbilo a rádi se vrátíme" popsal po akci svůj názor mluvčí čertů Josef Steiner.

Jak se akce líbila vám? máte fotografie? vše nám napište do komentářů.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky