Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Policie šetří podezření na týrání psa

Tomáš Urban

Mostecká policie šetří podezření na týrání zvířat.

Foto: ilustrační foto. Tomáš Urban

Dne 14. června byla mostecká policie zavolána krátce po 16. hodině hlídkou městské policie do ulice Antonína Dvořáka, kde měl nějaký muž dle oznamovatele na linku 156 hrubě zacházet se psem, který následně zemřel. Po příjezdu policejní hlídky se na místě nacházel majitel psa rasy labrador. Pes ležel na chodníku a nejevil známky života. Policie muže na místě zadržela a převezla ho k výslechu, poté byl muž ze zadržení propuštěn.

Mrtvý pes byl předán do Státního veterinárního ústavu v Praze, kde bude provedena pitva ke zjištění příčiny úmrtí. Vyšetřovatel do vyšetřování přibral znalce z oboru zemědělství odvětví veterinářství ke zpracování znaleckého posudku." Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu týrání zvířat. Podle majitele byl pes ve věku kolem 10 let." potvrdila to policejní mluvčí Ludmila Světláková.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky