Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

DISKUZE: Smrt v přímém přenosu nemá konec, média vytváří článek za článkem

Tomáš Urban

Znáte to, vlezete na sociální síť a všude se vám ukazují zbytečné články s tématem dvou dívek z Teplicka které v plné rychlosti narazily do protihlukové stěny u Obrnic. Média ale nedají pokoj a přiživují se na této nešťastné události, kterou si ale holky podle videa zavinily samy.

Téma které se již od pátečního dne řeší na sociálních sítích a v médiích nemá konce. I když si otec jedné z dívek nepřeje aby bylo video, které jeho dcera natočila v živém přenosu na sociální síť, sdíleno a bylo veřejné, video je bohužel již tak rozšířené, že jeho úplné smazání je nemožné. Již čtvrtý den po nehodě se tak zajímavé a smutné téma řeší dál. Média dále rozebírají jak se nehoda stala, zda byly dívky v budoucnu stíhané za trestný čin nebo další témata na kterých média získají sledovanost.

Nehoda se stala ve čtvrtek kolem dvacáté hodiny večerní, dívky se natáčely na sociální síť v přímém přenosu a netušily co bude následovat. Video které trvá přes čtyřicet minut ukazuje jak nejezdit automobilem. Nejen že dívky nedodržují předpisy, ale při jízdě vůbec nedávají pozor na cestu. "Jedeme už 120, 160.. joo," ozve se krátce před smrtícím nárazem. Pak už jen video zachycuje náraz, pomoc lidí a slova záchranářů. Dívky byly převezeny do nemocnice, řidička ale po hrozném stavu, v nemocnici svůj život ukončila. Druhá dívka přežila a dnes měla opustit nemocnici. Video již bude sloužit jako varování před další tragickou nehodou. Policie vyšetřuje celou nehodu. Místo kde se nehoda stala je momentálně pietní místo.

Video není vhodné pro slabé povahy!

Co si o tomto tématu myslíte vy? zanechte svůj názor v komentáři.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky