Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOKEJ V MOSTĚ: Druhá liga nebude, Most si zahraje kraj

Tomáš Urban

Mostecký hokejový klub hrát druhou ligu nebude, nahradí ji krajský přebor.

Foto: ilustrační foto HC Most. Foto: Tomáš Urban

Most se po pádu do nižší soutěže propadl až na samé dno hokejových soutěží v České Republice. Minulá sezona byla pro mostecký hokej smolná. Tým držel poslední místo v tabulce a bojoval o udržení v první lize, ale nakonec se zachránit nedokázal. Po šesti sezonách se tak znovu dostal do nižší ligy. Dlouho se spekulovalo o tom, že se v Mostě bude hrát druhá liga ledního hokeje, ale nakonec jsou informace úplně jiné.

Druhá liga se hrát ale bude, zřejmě ale na jiném stadionu, než je ten mostecký. Město se ujalo hokeje a vyhostilo ze stadionu staré vedení s hráči a podle posledních informací trénovali na Litvínovském ledě. Nový klub založený městem pod názvem Sport Most a.s začal trénovat na mosteckém ledě v úterý, a má v plánu několik přípravných zápasů, o kterých vás budeme brzy informovat. Zmíníme také juniorský hokej, ten se v Mostě zrušil a polovina hráčů si zahraje za A-tým. Vstupné na hokej by se mělo snížit na dvacet korun. Sestava klubu je zatím v jednání.

Informace v tomto článku jsou aktuální, ale některé se mohou ještě do konce srpna změnit. Jedno je jasné, Most bude hrát hokej a bude bojovat o postup do druhé ligy, kam měl tuto sezonu spadnout, nakonec ale kvůli financím bude hrát Ústecký přebor, kde se střetne s Kadaní a Litoměřicemi B, Roudnicí nad Labem, Louny a Lovosicemi.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky