Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kam vyrazit poslední prázdninový týden?

Tomáš Urban

Přínášíme tipy na akce které se konají tento týden.

Foto: Tomáš Urban

Už běží poslední prázdninový týden a příští týden, opět děti zasednou do lavic a začnou se učit. Co takhle vyrazit a užít si posledního volna? proto pro vás přínášíme pár tipů kam vyrazit.

LITVÍNOV - KLADNO (přípravné utkání)

Kdy: Čtvrtek, 31.8.2017 od 17:30

Kde: Zimní stadion Ivana Hlinky Litvínov

-Litvínovské hokejisty čeká ve čtvrtek poslední přípravné utkání před nadcházející sezonou. Čeká je domácí zápas s prvoligovým Kladnem. Vstupné na utkání činí 30 korun.

 

SPANILÁ JÍZDA TRUCKŮ MĚSTEM

Kdy: Pátek, 1.9.2017 od 16:00

Kde: 1. náměstí Most

-Obyvatelé a návštěvníci Mostu nepřijdou ani tentokrát o spanilou jízdu truckových speciálů městem, zakončenou na centrálním 1. náměstí kulturním programem a autogramiádou jezdců.

 

CZECH TRUCK PRIX 2017

Kdy: Sobota a neděle, 2-3.9.2017 od 9:00 do 18:00

Kde: Autodrom Most

-Je konec prázdnin a jako každoročně se na Autodromu v Mostě uskuteční Evropské závody trucků. Návštěvníci budou moci vidět nejen napínavé závodní klání, ale také mnoho doprovodného programu, jako jsou pro děti zábavné atrakce zdarma, motokáry, občerstvení a mnoho dalšího, znovu bude vstup do paddoku zdarma.

______________________________________________________________

ZAJÍMAVÝ TIP NA PŘÍŠTÍ VÍKEND:

MOSTECKÁ SLAVNOST

Kdy: Sobota, 9.9.2017 od 12:00

Kde: Průvod začne od mosteckého Magistrátu, který dojde až k Děkanskému kostelu Nanebevzetí Panny Marie.

-Tradiční zářijová slavnost se opět po roce bude konat u posnulého děkanského kostela v Mostě. Stánokový prodej a zajímavý program bude samozřejmostí, můžete se těšit, ale na mnoho dalšího.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky