Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

OBRAZEM: Závěrečnou show si nenechalo v dešti ujít tísíce lidí

Tomáš Urban

MOSTECKÁ SLAVNOST|Závěrečná show zakončila letošní Mosteckou Slavnost ve velkém stylu, přijela skupina Dymytry.

Foto: Tomáš Urban

První zářijovou sobotu se tradičně konala další Mostecká Slavnost, letos program opět byl nabitý. Slavnost zahájil slavnostní průvod z 1.náměstí k Děkanskému Kostelu Nanebevzetí Panny Marie. Opět byly na výběr tři scény a každá nabídla výbornou podívanou.

Třetí scéna hostila Another False Story, No Brakes, TheMostWantedRecords, Cumbal, Tynity a Coffeebreak.

Druhá scéna byla spíše pro seniory, ale i tak nabídla Krušnohorku, Mostečanku, Velelí muzikanti z Podkrušnohoří, Yvettu Simonovou a Josefa Zímu, Sounds of Amarula a UDG.

Nakonec byla na výběr hlavní scéna, kde se představil Jaroslav Uhlíř, Mirai, Lake Malawi, Hodiny, Michal Hrůza a nakonec závěr programu uzavřela skupina Dymytry, která předvedla neskutečnou show. Přes celý den nechyběly stánky s občerstvením, kolotoče, nábor do tanečních skupin, výstava kol od Cyklopointu, ukázka Juda, skatepark, jízdy na koních a mnoho dalšího. I když se nakonec počasí nevydařilo, tisíce lidí zůstalo a užilo si závěrečné defilé v podání Dymytry.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky