Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOKEJ: Litvínov doma zkrotil Tygry z Liberce

Tomáš Urban

Liberec nedokázal přehrát Litvínov a tak odevzdává plný počet bodů.

Foto: Tomáš Urban

Litvínov v první domácím utkání nové sezony přivítal Tygry z Liberce. První třetina byla vyrovnaná a po zaznění sirény byl stav utkání nerozhodný. Druhá třetina pak už byla lepší pro Litvínov, když se v přesilovce Peterovi Jánskému daří dát branku, 1:0. Další branka už, ale v této třetině k vidění nebyla a tak šel Litvínov do kabin s náskokem jedné branky. Třetí třetina byla nejvíce vylučovací, a to díky přesilovce, kterou Litvínov využívá a zvyšuje vedení na 2:0. Nakonec Liberec odvolává brankaře a jen se štěstím nedostává další branku. Jasnou hvězdou utkání byl Michael Petrásek,

"Začátek utkání byl těžký, hlavní bylo že jsme neinkasovali a myslím si, že od druhé třetiny to byl od nás výborný výkon. Jsem rád že jsem dnes vychytal nulu, ale i kdyby jsme vyhráli 2:1 tak bych byl spokojený." popisuje Petrásek.

HC VERVA LITVÍNOV - BÍLÍ TYGŘI LIBEREC (2:0)

Branky a nahrávky: 31. Jánský (V. Hübl), 44. Trávníček (Nicholls, M. Hanzl)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor) – Sörvik, Dietz, Gula, Kubát (A), K. Pilař, Baránek, L. Doudera – Jánský, V. Hübl (A), F. Lukeš – Nicholls, M. Hanzl, J. Černý – M. Hořava, Gerhát, Trávníček (C) – Jurčík, Válek, J. Doležal.

Bílí Tygři Liberec: Will (Stezka) – Ševc (C), Pyrochta, Šmíd (A), Plutnar, Jánošík, Derner, Mojžíš – L. Krenželok, P. Jelínek (A), Lakatoš – Ordoš, Bulíř, Bakoš – Bartovič, Jašek, J. Stránský – Vantuch, Hrabík.

Diváci: 5465
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky