Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

VÍME PRVNÍ: Most do kraje nastupuje jako úplně nový tým

Tomáš Urban

Hokejisté si v Mostě zahrají kraj.  Přinášíme nové informace ohledně nového klubu MOSTEČTÍ LVI.

Foto: Fotografie z přípravného zápasu Most - Litoměřice. Foto: Tomáš Urban

Mostecký hokej se před nadcházející sezonou změnil, v Mostě vznikl zcela nový klub, který si zahraje Krajský přebor, druhý klub bude nadcházející sezonu hrát v druhé lize.

Neobjasněné informace "Jak to bude dál s hokejem v Mostě" jsou na světě. Navenek se zdá, že Most bude hrát druhou ligu ledního hokeje, ale vše je úplně jinak....

Celé to začalo po pádu HC Most z první ligy, tým měl velké problémy a tak ho finance donutily jednat. Na město byla podána žádost o dotaci na platy hráčů na sézonu, která již skončila, ta byla zpětně odmítnuta. Město se po dlouhém uvažování na zasedání dohodlo, že si založí vlastní společnost "Mostecký hokejový klub" (momentálně tým pod názvem MOSTEČTÍ LVI), který byl schválen zastupitelstvem. Začala tak pro hokej v Mostě nová kapitola, která nabídla hodně novinek, které jsou navenek viditelné. Prvním krokem byla registrace do Krajské ligy mužů, která byla schválena a tak se začal pomalu skládat nový klub. Každý den se pracovalo na grafickém desingu nového loga (erb s mostem a lvem s helmou), v průběhu práce na novém logu klub hledal hráče do "A-týmu", ale sestava ještě stále není finální a tak si budeme muset počkat na začátek sezony. Když se poprvé dostalo na veřejnost nové logo (viz náš článek), tak začala práce na novém webu, který bude celý klub prezentovat. Webové stránky byly zveřejněny dnes a tak je naše zpráva aktuální. Do výroby byly zadány také nové dresy s logem klubu. Most tak nastoupí do svého prvního utkání v nové sezoně jako úplně jiný tým, který bude bojovat o postup. Jak se bude novému Mostu dařit, o tom se nechte přesvědčit již ve středu 20. září od 18:00 v Mostě, kdy se MOSTEČTÍ LVI střetnou s Roudnicí. 

Co se stalo se starým klubem? Starý klub HC Most se po vyhostění z městského stadionu, přestěhoval do Slaného, kde se bude prezentovat jako úplně jiný klub s názvem SHK ANTIRADARY SLANÝ, který se v přípravě proti Baníku Sokolov ukázal s hráči jako např. Vojtěch Kubinčák, Jan Alinč nebo Ondřej Havlíček.

FACEBOOK - MOSTEČTÍ LVI
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky