Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOKEJ: Litvínov padl po nájezdech, dál se topí v prohrách

Tomáš Urban

Litvínovští hokejisté se dál topí v prohrách. Prohráli už po sedmé v řadě. 

Foto: Tomáš Urban

Litvínovští hokejisté doma přivítali Dynamo Pardubice, i když byl zápas ze strany na stranu, branky se diváci v normální hrací době nedočkali a tak zápas pokračoval prodložením 3vs3, které nakonec jak se ukázalo, zápas také nerozhodlo. Na řadě tak byli samostatné nájezdy, ve kterých se Litvínovu také nedařilo, když neproměnil ani jediný nájezd, rozhodující nájezd a jedinou branku zápasu si připsal Pardubický Quenneville. Pardubice tak vybojovaly dva body a Litvínov se musí spokojit s bodem jedním.

Z boje dvou nejhorších týmů tabulky, vyšel lépe tým Pardubic (12 bodů v tabulce) který Litvínovu (7 bodů v tabulce) odskočil o pět bodů.

HC VERVA LITVÍNOV - HC DYNAMO PARDUBICE (0:1, s.n)

Branky a nahrávky: rozh. náj. Quenneville

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor) – Dietz, Sörvik, L. Doudera, Gula, Baránek, K. Pilař, Z. Sklenička – F. Lukeš, Nejezchleb, Jánský – J. Černý (A), M. Hanzl, Jurčík – Trávníček (C), Válek, Matoušek – J. Doležal, Gerhát, M. Hořava.

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kacetl) – Wishart, Hunkes, Čáslava (A), Cardwell, Ščotka, Mojžíš, Trončinský – Treille, Tomášek, J. Sýkora – Rolinek (C), Bojko, Quenneville – Perret, Poulíček, P. Sýkora (A) – Vondráček, Dušek, M. Kaut.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky