Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOKEJBAL: Most prohrál s předposledním Rakovníkem po nájezdech

Tomáš Urban

Mostečtí nedokázali přehrát předposlední Rakovník a berou pouze bod.

Foto: Naštvaný Tomáš Chyba vlevo a kapitán Čestmír Bruštík vpravo. Foto: Tomáš Urban

Rakovník se dokázal dostat do vedení, Mostečtí stav utkání, ale změnili na vyrovnaný 1:1, tento výsledek na výsledkové tabuly svítil až do samostatných nájezdů, které nakonec hosté dokázali a berou bod navíc. Most ale stále hájí třetí příčku v tabulce a na první Kert ztrácí tři body.

Ani domácí brankář Brém z domácí prohry nebyl šťastný "Zápas jsme měli vyhrát, vůbec netuším proč se tak nestalo. Šancí jsme měli hodně, ale bohužel zase jsme zbytečně ztratili body." mrzí Pavla. Tomu v hlavě pořád běžely myšlenky o nájezdech "Oba nájezdy mi dal jeden hráč a pokaždý stějně. Chytit se dá všechno ale on to udělal fakt dobře." tvrdí že příští trénink, hráči znovu proberou nájezdy "Trénujeme je kazdy trenink a bavíme se o tom dost často. Určitě v tom budeme pokračovat a bude to jen lepší." Ukončil rozhovor nadějný Brém, který v nájezdech chytal výborně, ale to nestačilo.

HCB RONDO MOST - HBC RAKOVNÍK (1:2 sn.)
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky