Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vánoční kamion Coca Cola navštíví Most

Petr Fišer

Někteří lidé a především děti říkají, že bez vánočního kamonu Coca Cola to nejsou ty pravé vánoce. Letos se na něj múžeme těšit i v Mostě.

Foto: Ilustrační Foto

Již několik let po České Republice jezdí vánoční kamion Coca Cola se Santa Clasusem, veselými skřítky a vypadá přesně jako z televizní reklamy. Po dvou letech zavítá vánoční kamion Coca Cola opět do Mostu se svojí show a bude rozdávat radost malím i velkým. Kdo bude chtít, může se zapojit do soutěží, naučít se Santův Vánoční tanec a přesně, nebo vyfotit uvnitř kamionu se Santa Clausem. Svoji fotku si pak najde v galerii na internetovích stránkách vánočního kamionu.

Kamion do Mostu přijede ve čtvrtek 30. listopadu v 16 hodin a zaparkuje na parkovišti u supermarketu Albert v ulici Velebudická. Kdo se prokáže účtenkou se zakoupeným produktem Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta nebo Sprite Multican 4x330 ml, dostane od skřítků v kouzelném stanu malý vánoční kamionek!

Kompletní trasu a program najdete na www.cocacolavanocnikamion.cz
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky