HOKEJ: Litvínov vybojoval s Vítkovicemi dva body

Tomáš Urban

Litvínov přehrál Vítkovice a bere dva body.

Litvínovští hokejisté přivítali v pátek 24. listopadu, na svém ledě klub HC Vítkovice Ridera. Zápas byl dost vyrovnaný, a tak se po první třetině šlo do kabin za stavu 0:0. Stejný průběh pokračoval i v třetině druhé. Šance byli, ale na branku se nedosáhlo. Až třetí třetina byla gólová, když se v 2. minutě trefil VIKTOR HÜBL. Hosté ale v zápětí srovnali na 1:1. Vyrovnaný stav se v základní hrací době nezměnil, a tak pokračovalo prodloužení, které ale rychle ukončil JAKUB ČERNÝ, 2:1. Doma tak Litvínov vybojoval dva body, Vítkovice odjíždí s bodem jedním.

HC VERVA LITVÍNOV - HC VÍTKOVICE RIDERA (2:1, po pr.)

Branky a nahrávky: 43. V. Hübl (Kubát), 61. J. Černý (Sörvik) – 43. P. Zdráhal (Kucsera)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor) – Kubát (A), Sörvik, L. Doudera, Gula, Dietz, K. Pilař, Z. Sklenička – J. Černý, V. Hübl (A), Jánský – Nejezchleb, Ihnačák, M. Hanzl – Trávníček (C), Gerhát, Vandas – Matoušek, Válek, Jurčík.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Baranka, Hrbas, Klok, Sloboda (A), Výtisk (A), Trška – D. Květoň, O. Roman, Bartovič – Olesz (C), Lev, Szturc – Kucsera, P. Zdráhal, Kurovský – T. Jáchym, Š. Stránský, Tomi

"Pro nás, Vítkovice hodně nepříjemný soupeř. Věděli jsme že nás nečeká nic lehkého, a to se v utkání také ukázalo. Neměli jsme dostat ten vyrovnávací gól, ale jsem rád že jsme to zvládli a máme dva body." popisuje po zápase trenér Litvínova Radim Rulík.