Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOKEJ: Most zakončil základní část výhrou nad Kadaní a čeká ho play-off

Tomáš Urban

Základní část skončila, pro mostecké hokejisty velmi dobře.

Foto: Tomáš Urban

Mostečtí Lvi zakončili základní část Krajské Ligy Mužů výhrou nad Kadaňským béčkem, když po základní hrací době si připsali tři nedůležité body do tabulky a výhru 7:3. Neskutečný náskok si v této sezoně udělal Most jako nováček v krajské lize, když třetí příčka ztrácela na prvního třicet bodů a druhý ztrácel bodů třináct.

Most tak rozcupoval každého kdo se mu postavil do cesty a v základní části ze 24 zápasů dokázal vyhrát v základní hrací době 21, 2 krát vyhrál po nájezdech a pouze jednou prohrál. Teď se ale musí připravit na play-off ve kterém se střetne v derby se Slovanem Louny. Hraje se na dvě vítězná utkání a poté ho čeká ještě jeden soupeř, buď to budou Litoměřice nebo Klášterec

. Pokud by se zadařilo, tak ještě stále nemá postup jasný, protože ho čeká kvalifikace o druhou hokejovou ligu, ve které se střetnou kraje ze severních čech a jejich nejlepší tým. Pak by se již postoupilo do druhé ligy západ.

Brankář Jakub Kovařík popisuje.."Základní část sezony samozřejmě hodnotím výborně, do playoff jdeme z prvního místa, myslím si že naše bilance hovoří jasně, lepší by to už ani snad být nemohlo. Do playoff budeme chtít určitě vlítnout na 110%, týmy se kterýma budeme hrát už dobře známe, takže víme do čeho jdeme, nejdůležitější bude nepodcenit to a nedat nikomu sebemenší šanci"."Play-off zvládneme věřím nám" doplňuje Kovaříka hráč Honza Plichta. Brankář také popisuje průběh play-off a kvalifikace "Tak boj o postup a playoff je něco jiného, do boju o postup půjdeme proti tymum, se kterymi jsme nehráli, takže nevím co od toho očekávat, ale myslím si že jako tým na to určitě máme". Fanoušky hodnotí kladně.."Je super mít někoho kdo nás jezdí podporovat na každý zápas, ať hrajeme kdekoliv, zlepšuje to atmosféru soutěže". 

MOSTEČTÍ LVI - SK KADAŇ B (7:3)

_________________________________________

:TABULKA KRAJSKÉ LIGY MUŽŮ PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI:  

1. MOSTEČTÍ LVI - 67 b.

2. STADION LITOMĚŘICE B - 54 b.

3. KLÁŠTEREC N. OHŘÍ - 34 b.

4. SLOVAN LOUNY - 34 b.

______________________

5. TRHAČI KADAŇ B - 31 b.

6. ROUDNICE N. LABEM - 25 b.

7. LOVOSICE - 7 b.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky