Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOKEJ: Slovan zaskočil Lvy a vede finálovou sérii

Tomáš Urban

To nikdo nečekal! Most padl debaklem ve finálové sérii s Louny a bude muset bojovat.

Foto: Tomáš Urban

Slovan vlítl do finálového boje o kvalifikaci do druhé ligy a již po třech minutách vedl 0:3. Most se snažil skóre zápasu změnit, ale Slovan ho nenechal zvítězit a nasázel do domácí branky deset branek!

Série finálových zápasů se tak Lvům stížila a budou muset v úterním utkání na ledě Loun předvést vše co umí, pokud však prohrají sezona pro ně končí. "Na odvetu nastoupíme s jiným přistupem a jediným úkolem. Vyhrát. Věřím, že ten lev na dresu co máme se v nás probudí a vyhrajeme." popsal po zápase naštvaný hráč Mostu Marek Čmolík. Chybný zápas se nelíbil ani asistentovi kapitána Vítězslavovi Nedrdovi.. "Bylo to špatné s naší strany. Hlavně i Kvůli fanouskům a lidem co přijdou na hokej, kteří nás přijdou podpořit. Nástup byl špatnej, když za tři minuty prohráváme 3:0. Když uz jsme se nadechovali, tak uděláme faul a inkasujeme. Nemůžem hrát tolikrát ve třech. Musíme se všichni zvednout a hrát lépe, jedeme tam vyhrát a serii vrátíme do Mostu".

Louny se dostali do finále i díky dobrým výsledkům se silným soupeřem z Litoměřického béčka, který dostal od Louny pořádnou nálož gólů, první dokázal zvítězit v nájezdech, poté dostal 8:1 a nakonec 0:5, jak se finálová série bude rozvíjet dál, ukáže až úterní utkání v Lounech od 19 hodin.

MOSTEČTÍ LVI - HC SLOVAN LOUNY (4:10)

Branky a nahrávky: 12. Kunrt (P. Přeučil, Šafařík), 21. V. Nedrda (J. Čmolík), 37. J. Čmolík (V. Nedrda, Kunrt), 43. T. Přeučil (Havlůj) – 1. Panocha (M. Dittrich, A. Szakál), 3. M. Dittrich (Gebelt), 3. Veselák (M. Szakál, Panocha), 9. Gebelt (M. Dittrich, A. Szakál), 23. M. Dittrich (A.Szakál), 43. A. Szakál (Panocha, M. Dittrich), 44. A. Szakál (M. Szakál, Pospíšil), 49. M. Dittrich (A.Szakál, Gebelt), 51. Veselák (M. Szakál, A. Szakál), 59. Veselák (Vavrica, M. Dittrich)

 Mostečtí Lvi: Kovařík (Uher) – Havlůj, Kunrt, Plichta, Kabeláč, M. Čmolík, Jonák, Sklenička – T. Přeučil, J. Čmolík, V. Nedrda – Mical, P. Přeučil, Šafařík – T. Nedrda, Kousek, Bořík. Trenér: Kašťák.

HC Slovan Louny: Dorn – Vavrica, M. Szakál, Pospíšil, Srp, Hloucha – Panocha, A. Szakál, M. Dittrich – Gebelt, Veselák, D. Dittrich – Tomeš, Hynek. Trenér: Zinek.

Rozhodčí: Folk – Lichtenberk, Michailičenko
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky