Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOKEJ: Most vyrovnal finálovou sérii. Rozhodne se tak v Mostě

Tomáš Urban

Mostečtí Lvi zažehnali konec letošní sezony výhrou v Lounech.

Foto: Choreografie fanoušků Supporters from Most v Lounech

Dramatický vývoj měl úterní zápas Slovanu Loun a Mosteckých Lvů, který začal jasnou převahou mosteckých hokejistů, kteří za pár minut vedli již o čtyři branky! Most ale průběh zápasu vynechal a tak se jednalo o dramatický závěr, kdy domácí dokázali snížit na 5:6. Celkově jedenáct minut dokázal Most držet těsný výsledek a nakonec se radoval s vyrovnání série, která se přesouvá do Mostu, kde se rozhodne kdo postoupí do kvalifikace o druhou ligu.

"První třetinu jsme zvládli přesně tak jak jsme si řekli před zápasem v kabině pak jim tam spadly náhodné góly a my jsme se začali trošku bát o výsledek ale ubojovali jsme to." popsal vlastník hattricku Tomáš Přeučil.

Nedělní zápas bude pro mužstvo stejně těžký jako ten v Lounech. "V neděli musíme hrát stejně, jako jsme hráli první třetinu včera. Dobře dozadu, vepředu góly dáme, toho se nebojím." popsal Jan Plichta.. "Hlavně obrannou činnost ta nám dělá problémy celou sezónu a nedělní zápas bude hlavně o naší obrané hře." doplnil Přeučil.

Nedělní finálový zápas začne v 17:30 a bude to boj!

_________________________________________________________________

HC SLOVAN LOUNY - MOSTEČTÍ LVI (5:6)

Branky a nahrávky: 23. Dittrich (TS), 35. Veselák (Rais), 36. Šedivý (Szakal), 38. Szakal, 44. Szakal (Dittrich, Szakal) – 8. Přeučil (Havlůj), 9. Mical (Přeučil), 12. Přeučil (Nedrda), 15. Přeučil (Nedrda, Kunrt), 28. Havlůj (Přeučil, Nedrda), 33. Balázs (Kousek)
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky