Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

FOTBAL: Souš bere dva body, MFK venku nastřílelo sedm branek

Tomáš Urban

MOST/KADAŇ - Souš si Neratovicemi remizovala a muselo se jít na penaltové kopy, které nakonec zvládli lépe domácí a tak berou dva body. Most v sobotu zajížděl do Kadaně, kde si lehce poradil s domácím celkem, když dokázal do domácí branky nastřílet sedm míčů, zápas skončil výsledkem 1:7 pro MFK.

Foto: Foto ilustrační

SOUŠ BERE DVA BODY ZA VÝHRU 3:2 PO PENALTÁCH:

Fotbalisté Baníku Souš se představili na přírodním trávníku v sobotu odpoledne proti Neratovicím, které byly po přestávce lepším týmem a podařilo se jim odpovědět na úvodní gól domácích. Vítěze nakonec určily po 90 minutách pokutové kopy, ve kterých byli úspěšnější hráči Baníku a získali proti silnému soupeři v domácím prostředí cenné dva body. Souš je v tabulce čtvrtá a bojuje na lepší příčky. 

FK BANÍK SOUŠ - FK NERATOVICE (3:2 po penaltových kopech)

__________________________________________________________________________

MOST V KADANI NADĚLOVAL SEDM BRANEK A VYHRÁL 1:7:

Mostečtí fotbalisté zajížděli v sobotu do nedaleké Kadaně, kde dokázali nadělit domácím pěkných sedm branek a obdrželi pouze jednu a tak neodcházela Kadaň zas tak smolně. Most si dokázal udělat náskok v tabulce a znovu ji vede, se 40 body drží první příčku a bojuje o postup do Divize B, ze které minulou sezonu spadl.

SK KADAŇ - MOSTECKÝ FK (1:7)

________________________________________________________

DALŠÍ KOLO FOTBALOVÝCH KLUBŮ V MOSTĚ:

Souš ve středu míří do Velvar v sobotu do Prahy. Most doma v sobotu přivítá Bílinu od 10:30 na fotbalovém stadionu Josefa Masopusta.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky