FOTBAL: MFK po penaltách bere dva body, Souš padla v Praze

Tomáš Urban

Mostecké celky tento víkend moc úspěšní nebyly.

MOST DOMA S DVANÁCTÝM PŘEKVAPIL, A BERE POUZE DVA BODY PO PENALTÁCH

Most - Fotbalisté mosteckého mfkáčka doma přivítali dvanáctý celek tabulky FK Bílina. Zápas byl neskutečně vyrovnaný, ale po chybě v obraném pásmu Bíliny, následovala penalta, kterou Most jasně proměnil. Do 80. minuty zápasu držel neskutečně těsný výsledek 1:0, ale dokázat ho udržet se mu nepovedlo a tak po základní hrací době byl výsledek vyrovnaný 1:1. Následovaly penalty, ve který byl lepší Most, který si tak připsal bod navíc, ale Bílina odjížděla z Mostu spokojená s jedním bodem.

MOSTECKÝ FK - FK BÍLINA (2:1 po penaltách)

________________________________________________________________________

SOUŠ V HLAVNÍM MĚSTĚ NEBODOVALA, A ODJÍŽDÍ S PRÁZDNOU

Praha - Souští fotbalisté vyjeli v sobotu na půdu Motorletu Praha, který je v tabulce na 9. příčce. Ale zápas se hostům vůbec nepovedl, když po poločase prohrávali 1:0. Do druhého poločasu šli s jediným úkolem, vyrovnat zápas. To se jim nepovedlo a prohráli 3:0.

MOTORLET PRAHA - FK BANÍK SOUŠ (3:0)