Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOKEJBAL: Most v Rakovníku nebodoval a bude bojovat o play-off

Tomáš Urban

Hokejbalistům se v Rakovníku nedařilo a tak berou body zaslouženě domácí.

Foto: Ilustrační foto Tomáš Urban

Praha - Mostečtí hokejbalisté vyjížděli dnes do Rakovníka, aby se pokusili vybojovat důležité body do tabulky. Zápas byl ze začátku vyrovnaný, ale nakonec to byli domácí kdo se dostal do vedení, které se postupně zvyšovalo. Most tak z Rakovníka odjel bez bodů, které nutně potřebuje na postup do play-off, protože postupuje první osmička, a Most je právě na osmém místě, ale není jediný kdo o osmé místo bojuje. Ještě Sudoměřice (21 bodů) a Rakovník (18 bodů) chtějí vybojovat play-off, Most má bodů jednadvacet.

"Byl to moc důležitý zápas, bohužel se hned na začátku zranili dva hráči a celý zápas jsme hráli v deseti lidech. Do prvního gólu to byl vyrovnaný zápas, ale pak jsme bohužel tahali za kratší konec a Rakovník si šel za body víc." popsal po zápase Čestmír Bruštík, který ví že další zápas musí Most bodovat "Pro nás je to poslední možnost jak zabrat a porvat se o play-off." dodal Čestmír, který fanoušky pozval také na hokejbalový víkend "Rozhodně to bude těžký víkend, ale porveme se o play-off a budeme potřebovat vaši podporu".

O víkend 14. a 15. dubna tak čekají mostecký celek dva zápasy (sobota od 13:00 - Kert Park Praha, neděle od 11:00 - Kovo Praha)

HBC RAKOVNÍK - HBC RONDO MOST (3:1) 
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky