Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOKEJBAL: Most padl v Kladně debaklem a do play-off nepostupuje

Tomáš Urban

Most v Kladně nebodoval a play-off se nezúčastní. Naopak Sudoměřice slaví postup místo Mostu.

 

Foto: Ilustrační foto: Tomáš Urban

Mostečtí hokejbalisté měli za úkol v Kladně zvítězit za tři body, bohužel odjíždí poraženi debaklem 7:0 a play-off již podruhé za dvě sezony nenavštíví. Naopak Sudoměřice potřebovali alespoň bod aby předhonili Most do play-off, to se jim v Pardubicích povedlo a slaví postup do play-off.

Čeká je tak znovu play-out, ale bodově je již Most skoro zachráněn. "Kladno bylo o třídu lepší, ve všem nás přetahávali a zaslouženě vyhráli. Náš cíl bylo hrát play-off, ale bohužel se to nepovedlo." popisuje zklamaně po debaklu s Kladnem hráč Čestmír Bruštík. "

Stačí nám aby Kovo jeden zápas prohrálo a jsme zachráněni." dál popisuje Čestmír. "Kádr byl slabý, bylo nás na zápasech málo a v takovém počtu se úplně nahoře hrát nedá, ale za mě jsem čekal letos umístění šesté až osmé místo. Moje výkony by rozhodně mohli být lepší, ale s rodinou a prací nejde zkloubit moc tréninků" dodává Čestmír.

Klub vůbec netuší jestli vůbec další sezona bude, zda budou sponzoři, hráči a další důležité věci. Vše je ale otázkou času jak to dopadne.

HBC ALPIQ KLADNO - HBC RONDO MOST (7:0)
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky