Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

FOTBAL: Most v derby přehrál Jiřetín, Souš na Kladně za tři body

Tomáš Urban

Mostecké celky si tento víkend připisují plný počet bodů.

Foto: Tomáš Urban

MFK DOMA PŘEHRÁLO V DERBY JIŘETÍN/LITVÍNOV:

Most v sobotu přivítal na svém stadionu nedaleký Jiřetín/Litvínov. Do zápasu vkročil lépe a tak se dokázal dostat do vedení, postupně ho zvyšoval na konečných 5:1. V tabulce se tak přiblížil postupu. Před sebou mají fotbalisté Mostu ještě dvě utkání a to s Neštěmicemi a Modrou, ale oba celky se drží na posledních příčkách tabulky. Most tak nesmí podcenit soupeře a hrát svůj fotbal. Doma zakončí sezonu v sobotu 16.6.2018 od 10:15. Zajímavostí je, že Most již má na svém kontě po výsledku 5:1, sto branek a třicetpět jich dostal. Novinka v domácím prostředí je také pohodlí pro návštěvníky. Vedení zařídilo stánek s občerstvením a opravilo zdemolované sedačky v sektoru G.

MOSTECKÝ FK - TJ SOKOL HORNÍ JIŘETÍN/FK LITVÍNOV (5:1)

_____________________________________________________________

SOUŠ V KLADNĚ VYBOJOVALA TŘI BODY A HÁJÍ ŠESTOU PŘÍČKU:

Souští fotbalisté se v sobotu střetli s Kladnem, zápas nakonec udolali a vezou zpět tři body. Hájí zaslouženě šestou příčku a pokud zvítězí a Kladno naopak ne, tak budou pátí.

FK KLADNO - FK BANÍK SOUŠ (0:2)
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky