Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOKEJ: Chceme play-off hlasí posilnění Mostečtí Lvi

Tomáš Urban

Most v hokeji má jasný cíl, i když bude těžký, věří že si klub opět sedne a vybojuje si play-off.

Foto: Tomáš Urban

Hokejový Most si po založení nového celku vedl v nové sezoně opravdu dobře. Nejen, že se držel celou sezonu na vršku tabulky, ale také vybojoval finále a tak si zaslouženě postoupil do druhé hokejové ligy (třetí nejvyšší liga v ČR).

Vyšší liga ale už nebude tak snadná jak ta krajská, "Podle mého budou týmy více vyrovnané a kvalitnější než v krajské." popisuje střelec klubu Tomáš Přeučil, který hodnotí minulou sezonu, "Na to že málokdo z nás věděl co od první sezóny v krajské lize čekat, tak průběh byl výbornej a postup to jen potvrdil." dodává Tomáš, který patřil v minulé sezoně mezi nejlepší střelce.

Postup tak klubu zajistil účast v druhé lize, která je rozdělena na tři skupiny, Most patří mezi skupinu Sever a Střed, a tak si zahraje s celky jako je Děčín, Bílina nebo Sokolov.

Most byl letos o dost posílen, ze sousední Bíliny přichází Miroslav Polák, Milan Böhm, Miroslav Kuncl, Roman Fučík, František Mála, Lukáš Hrdlička a Vladimír Kýhos, do branky zřejmě posílí zkušený Miroslav Hanuljak, který naposledy v Mostě působil v sezoně 2015/16 jako jednička (HC MOST).

Letní příprava před nadcházející sezonou probíhá na suchu "Klasická letní příprava nikdo ji nemá moc rád, ale dala se v celku zvladnout. Už se všichni těšíme na led." dodává Přeučil.

První zápasy čeká Mostecké Lvy již v srpnu, kdy se v přípravných utkáních střetnou s Bílinou (14.8 a 30.8.2018), Sokolovem (21.8 a 4.9.2018) a Děčínem (7.8 a 6.9.2018). "Všechno se uvidí v přípravných zápasech, jak se nám bude dařit" popisuje Tomáš Nedrda. Hráči a vedení klubu také hlásí motivaci do nové sezony "Budeme rádi za postup do play-off a s tím také do sezony jdeme!". Tomáš Přeučil doplňuje "Pak už záleží jak nám to sedne a jak klub bude kvalitní, ale věřím že uděláme fanouškům znovu radost."

Zimní stadion také prošel menší proměnou ve vzduchotechnice. Led bude opět na stadionu zřejmě koncem července, kdy rovnou začne příprava.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky