Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

SOUTĚŽ: V Mostě se poběží další ročník nočního běhu Night Run

Tomáš Urban

Opět po roce se v Mostě poběží další ročník nočních běhů Night Run. S námi se můžete zapojit díky naší soutěži o volné startovné v tomto článku.

Foto: Noční běh Night Run na mosteckém náměstí. Foto: Tomáš Urban

Most opět po roce hostí další ročník zážitkového běhu Night Run. Každý účastník musí mít na hlavě čelovku. Na výběr je mezi závody: Kids, který je vhodný pro malé děti, další je Family, který si vybírají nejvíce celé rodiny. Dva hlavní (5 km - Avon běh, 10 km - NN Night Run) jsou na programu po setmění.

"Závody NN Night Run se odehrávají po setmění a přesto, že se běží ve městech, je nutné mít při závodech čelovku." Čtyři druhy překrásných medailí pro všechny účastníky. Největší noční závod v ČR. Nesmíš chybět. Přihlášky naleznete ZDE.

"Program začne tradičně na 1. náměstí v Mostě, kde bude spousta doprovodného programu nejen pro běžce, ale i diváky. Začínáme: 10.8.2019 od 16:00."

Mostecká Vlaštovka pro své čtenáře připravila soutěž o 8x startovné na libovolný druh závodu. (4 výherci - každý vyhraje 2x startovné)

Podmínky soutěže:

Do komentáře napiš přesný ročník NN Night Run 2019 v Mostě.

Dej To se mi líbí na facebookovou stránku Mostecká Vlaštovka a Night Run.

Sdílej tento článek na svém profilu.

Výherce vyhlásíme 1.8.2019 na našem facebooku.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky