Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

OBRAZEM: Souš zažila další tenisový turnaj čtyřher

Tomáš Urban

V pátek třináctého nelenili sportovci z oblasti tenisu a zúčastnili se turnaje čtyřher v Souši u Mostu, počasí se vydařilo a turnaj se obešel bez zranění. 

Foto: Tomáš Urban

Pátek třináctého pro amaterské tenisty, kteří se sjely do Souše u Mostu aby zde odehrály, již tradiční Souš Open Cup. To že se konal již šestý ročník bylo znát i z pořadatelské stránky.

Připravena byla pro účastníky i širokou veřejnost hudba, občerstvení, napínavý a i když se jednalo o amatérské tenisty, tak i pěkný tenis. Čtyřhra se hrála na jeden set klasicky do šesti. "Jsem rád že se účastníkům i veřejnosti turnaj líbil." popisoval po turnaji hrající pořadatel Luboš Urban.

Aby se nehrálo jen o dobrý pocit, pro účastníky byly připraveny zajímavé ceny a tak, každý obdržel hodnotnou cenu, jednalo se například o značkové tenisové míčky, omotávky, nebo i užitečné věci do domácnosti. "Jsem také rád, že vše proběhlo v pořádku bez zranění a naše "objednané" počasí vydrželo bez deště." dodal pořadatel Urban. 

Souš Open Cup 2019 - 6. ročník

1. místo: D. Stulák, D. Miraj

2. místo: L. Urban, J. Bohata 

3. místo: A. Veverka, T. Ladislav

4. místo: D. Litavský, V. Veverka

5. místo: T. Urban, P. Vršecký

Další ročník tohoto turnaje se plánuje na září 2020, o všem vás budeme informovat a budete moci se zúčastnit také.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky