Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

OBRAZEM: Obrovská bojovnost andělů nestačila na favorizovaný Györ

Tomáš Urban

Obrovská bojovnost házenkářek Mostu, nestačila na nejlepší hráčky světa z Maďarského Györu.

Foto: Tomáš Urban

Házenkářky Mostu v dalším zápase Ligy mistrů, doma (Chomutovský stadion) přivítaly nejlepší házenkářky světa. I když domácí hráčky bojovaly, na favorizovaný Györ, to nestačilo. Na zápas klub vyslal autobusy za 30 korun. Celkem si našlo cestu na zápas do Chomutovské arény 2784 diváků. Györ nakonec zvítězil 46:21 (23:13), Maďarský klub při zápase podporovalo v zelených dresech přes 200 fanoušků. 

"Je to pro nás splněný sen, posune nás takto silný soupeř dál. Prohrály jsme, ale musíme hrát dál. Musíme ukázat, že házenou hrát umíme a užívat si každý zápas, jako by byl poslední, jsem strašně ráda za bojovnost holek." popisuje těsně po utkání hráčka Dominika Zachová.

"Opravdu krásná atmosféra v Chomutovské aréně, dlouho jsem neviděl tým, který by byl tak aktivní a běhavý." popsal po zápase trenér hostujícího Györu Gabor Danyi.

"Byl to pro nás velmi obrovský svátek. Mám strašnou radost, že naše hráčky bojovaly o výsledek, i když jsme udělaly strašně hodně chyb, tak jsme hrály až do konce s velkou bojovností. Popsal domácí trenér Radek Madera.
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky