Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

OBRAZEM: V Mostě se začínají dezinfikovat zastávky a lavičky

Tomáš Urban

V Mostě se začalo dezinfikovat. Nejen autobus, ale také zastávky nebo lavičky.

Foto: Dezinfekce jedné ze zastávek

Most - Dezinfikují se autobusy, dezinfikují se vlaky, proč nedenzifikovat také zastávky nebo lavičky?. Firma Úklid Pohoda vytvořila službu Dezi Express, která přišla s originálním nápadem, který pomůže určitě všem obyvatelům města Mostu. Nápad dezinfikovat má podle slov ředitele firmy Martina Fajnera, zajistit obranu proti momentálnímu viru COVID-19. V plánu tak mají s několika zaměstnanci firmy, projet město Most a dezinfikovat zastávky, lavičky a také domy, ve kterých uklízí firma Úklid Pohoda. "V takové těžké době, je potřeba si pomáhat" podtrhává Martin nápad heslem. Na programu mají dezinfikovat denně 4 zastávky a 2 paneláky nebo domy.

Aktuálně za sebou mají Vejprty, a zastávky poblíž mosteckého autodromu. "Používáme směs Chlorindanu sodného a dalších dvacet látek" pokračuje Fajner, který se do všech akcí bude zapojovat také. "Je to šílené co se tu děje, ale nedá se nic dělat, musíme se před virem chránit." podle Fajnera nás čeká obrovská krize, kterou si ještě nikdo nedokáže momentálně představit. "Postřik není jen proti viru COVID-19, ale působí i na ostatní viry a tak zavedeme tuto službu i dobudoucna natrvalo.   
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky