Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

VÍME PRVNÍ: Prodejna Lidl se otevře za týden

Tomáš Urban

Mostecká prodejna Lidl, která prošla velkou změnou se otevře již za týden.

Foto: Pokračují práce uvnitř prodejny

Konečně se mostečané dočkali. Nová a luxusní prodejna "Lidl" která je již několik měsíců zavřená, se konečně otevře veřejnosti. Nabídne WC pro zákazníky a v dnešní době nezbytné Wi-fi připojení.

Nová budova prodejny se bude od ostatních prodejen lišit již na první pohled moderním architektonickým pojetím, nově uspořádaným vstupním zádveřím, vzdušným, velkoryse pojatým prostorem prodejny s dostatkem denního světla, který umocní menší množství barev v interiéru či použité osvětlení. Novinkou budou například širší uličky, větší úsek čerstvých potravin, komfortnější odkládací prostor u pokladen nebo toalety pro zákazníky s přebalovacím pultem. Sortiment zůstane i v nové prodejně stejný, větší prodejní plocha však umožní širší uličky a lepší prezentaci zboží. 

Prodejna Lidl se otevře v pondělí 14.11.2016 v ranních hodinách. "Zákazníci se mohou těšit na zajímavé akce, jež budou určené pouze pro Most. První den otevření nové prodejny také spojíme s finanční podporou mateřské školy v Růžové ulici, kterou jsme zvolili na  základě doporučení školského odboru města Most. Této mateřské škole věnujeme z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v den otevření prodejny částku 50 Kč na nákup herních prvků na zahradu." popisuje mluvčí Zuzana Holá. 
Mohlo by se vám líbit


Nejčtenější příspěvky